CADEM DIGITAL, sizi 3DEXPERIENCE GÜNÜ’ne davet ediyor!

3DEXPERIENCE PLATFORMU’nu daha iyi tanımak ve avantajlarını keşfetmek, firmanızı daha yenilikçi ve sürdürülebilir bir dijital dönüşümle daha ileri taşımak için 4 Kasım’da 3DEXPERIENCE GÜNÜ’nde buluşalım.
 
Uçtan uca ürün geliştirme süreçlerinizin yönetiminde rakipsiz hale gelmenizi sağlayan, iş yapış şemanızı algılayan, analiz eden, hızlandıran, hatasızlaştıran ve tasarruf sağlayan 3DEXPERIENCE PLATFORMU, Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi (PLM) ve kazançları, Bulut Çözümleri, Yeni Nesil Mühendislik Deneyimi, CATIA dünyasındaki yenilikler ve Artırılmış Gerçeklik gibi dijital dönüşümün ana teknolojileri tüm detaylarıyla bu etkinlikte paylaşılacak.
 
Dijital dönüşüm alanında son gelişmeleri değerlendireceğimiz, çözüm ortağı olduğumuz işletmelere endüstriyel üretim aşamalarında sunduğumuz entegre yenilikçi teknolojileri aktaracağımız ve bu teknolojilerden faydalanan çözüm ortaklarımızın, sunumları ile deneyimlerini paylaşacağı CADEM DIGITAL 3DEXPERIENCE GÜNÜ 2020, işinde verimliliği artıracak teknolojileri efektif kullanmak isteyen herkesin katılımına ücretsiz olarak açık.
 
Etkinliğe kayıt olmak ve programı incelemek için formu doldurun.

CADEM DIGITAL 3DEXPERIENCE DAY 2020 Programı
·        Dijital Süreklilik- Tek  Platform ile Bariyerleri Yıkın
·        3DEXPERIENCE Platformu'nda CAD/CAM Kalıpçılık Yenilikleri
·        Start-Up’lar için 3DEXPERIENCE Platformu’nun Faydaları- Maxwell Inovations Ürün Tasarımına Yeni bir Bakış Açısı
·        Artırılmış Gerçeklik Çözümleri ile Kalite Kontrol Süreçlerinizde Devrim Yaratın
·        Varyant Yönetimi ile Karmaşık Ürün Çeşitliğinizi Yönetin
·        Bulutta CATIA V5 Kullanımı Verimlilik ve Karlılığınızı Arttırın
·        Kalite Dokümanlarının Yönetimi için Dijital Süreklilik ve 3DEXPERIENCE Platformu
·        Haftalık Gözden Geçirmelerinizi 3DEXPERIENCE PLATFORMU ile Nasıl Yaparsınız?
·        Dijital İkizler ve Robotik Simülasyon ile Dijital Üretim ve Delmia

ETKİNLİĞE KATILMAK İÇİN KAYIT OLUN

İşinize değer katacak yeteneklerinizi, Cadem Digital etkinlikleriyle arttırın. Etkinliklere kayıt olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

BİZE
ULAŞIN