ÇÖZÜMLER

PRODUCT LIFECYCLE MANAGEMENT(PLM)

Dijital dönüşümün en önemli konuları olan tasarım, mühendislik, üretim, analiz, simülasyon ve ürün yaşam döngüsü yönetimini hayata geçirmek için Cadem Digital olarak, Dassault Systèmes’in 3DEXPERIENCE® platformunun tüm kurulum ve kullanım evrenlerinde danışmanlarımız ile müşterilerimize benzersiz bir destek sağlıyoruz.

PLM Ebook indirmek için tıklayınız.

Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi – Product Life Cycle Management (PLM), bir ürünün tüm yaşam döngüsünü başlangıçtan mühendislik, tasarım, üretim, servis ve sonlandırma aşamalarına kadar tanımlayan verilerin daha etkili ve verimli olarak akışını sağlayan bir bilgi teknolojisi kavramıdır.

Sürdürülebilir inovasyon için tüm bu bileşenlerin birbiriyle gerçek zamanlı olarak entegre bir şekilde çalışması; işbirlikçi ve ölçümlenebilir süreçler ile yönetilmesi gerekir.

PLM, sistem mühendisliği, ürün bilgi yönetimi, ürün tasarımı, proses yönetimi ve program yönetimini kapsayarak ilk fikirden son ürüne kadarki tüm süreçleri yönetir. Tüm endüstrilerde karlılığı, ürün geliştirme süreçlerini ve pazara giriş süresini olumlu etkileyerek katma değer yaratır.

Cadem Digital ile PLM'i keşfedin.

Uçtan Uca Ürün Geliştirme Süreci Yönetimi
Dijital İkiz Oluşturma
Tasarım ve Mühendislik Simülasyonu
Sanal Fabrika Simülasyonu
Dijital Veri Yönetimi

FAYDALARI

Kurumsal hafıza
Dijital Süreklilik, Mühendisliğin Dijital Dönüşümü
İş Platformu
Data Yönetimi
Tasarım Projeleri Yönetimi
Mühendislik Süreçleri Optimizasyonu
Güvenlik
Gerçeğin Tek Versiyonu (Single Source for Truth )

ÜRÜNLER

Ürün yaşam döngüsü yönetim sistemini hayata geçirmek için, Cadem Digital®, Dassault Systèmes®’in 3DEXPERIENCE® ortamının kurulumunu ve tüm evrelerinde danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz ile sürdürülebilirliğini sağlar.

 • 1 İş deneyimi
  platformudur.
 • 2 Her departmana değer yaratma sürecinizde farklı tüketici deneyimleri yaratmanıza yardımcı olan yazılım çözümlerisunar.
 • 3 Tüm süreçlerinizi tek bir platform altında yönetebilirsiniz.
CATIA
 • 1 CATIA’da sistem mühendisliği
 • 2 CATIA’da mühendislik
 • 3 CATIA’da tasarım
DETAYLI BİLGİ
DELMIA
 • 1 Dijital Üretim
 • 2 Tedarik Zinciri Planlaması
 • 3 Üretim Faaliyetleri Yönetimi
DETAYLI BİLGİ
ENOVIA
 • 1 En büyük global işletmelere kadar ölçeklenebilir bir yapıda tasarım ve analiz yazılımlarının yönetilmesini sağlar.
 • 2 PLM ve PDM çözümlerini tüm aşamalarda sunar.
 • 3 Güvenli bir işbirliği ortamı sunar.
DETAYLI BİLGİ
EXALEAD
 • 1 Arama tabalı uygulama platformudur.
 • 2 Kullanıcıların iş süreçlerini iyileştirmelerine ve rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olmak için geniş hacimli heterojen, çok kaynaklı verileri anlamlı, gerçek zamanlı bilgi istihbaratı haline getirmektedir.
DETAYLI BİLGİ
SIMULIA
 • 1 Gerçekçi simülasyonlar, pahalı fiziksel prototipler üretmeden önce malzeme ve ürünlerin performansını test etmenizi sağlar
 • 2 Maliyetleri optimize eder.
DETAYLI BİLGİ

SÜREÇLER

Veri Yönetimi
Değişiklik Yönetimi
Varyant Yönetimi
Konfigürasyon Yönetimi
Gereksinim yönetimi
Proje ve kaynak yönetimi
ERP ve diğer uygulamalarla entegrasyon
Mühendislik Ürün ağacı yönetimi
Üretim Ürün Ağacı Yönetimi


EĞİTİM

Cadem Digital 20 yılı aşkın eğitim ve endüstri tecrübesinden edindiği birikim ile işletmelerin tasarım, mühendislik ve ürün geliştirme ihtiyaçlarına uygun çözümler sunar. Kurumların yetkin insan kaynağı yetiştirmesine de katkıda bulunan Cadem Digital, çözüm ortaklarının iş yapış şekillerini dönüştürerek hız ve verimliliği arttırır.

Çözüm ortağı olduğumuz kurumsal müşterilerimize ve son kullanıcılara sunduğumuz eğitimler ile hız, verimlilik ve standartlaşma konularında tasarım ekipleri, proje birimleri, kalite planlama, kontrol birimleri ve işletme yöneticileri için değer yaratıyoruz.

Detaylı Bilgi


DANIŞMANLIK

Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi- Product Life Cycle Managemet (PLM), ürün yaşam döngüsünün tüm aşamaları boyunca ürünü tanımlayan bilgilerin daha etkili ve daha verimli bir şekilde akışını sağlayan bir bilgi teknolojisi kavramıdır.

Detaylı Bilgi


TEKNİK DESTEK

Cadem Digital Teknik Destek Bölümü, satış sonrası teknik destek, lisanslama işlemleri ve sorulara yönelik videolu veya uzak bağlantılı çözümler ile , tüm implemantasyon ve uygulama aşamalarında yanınızdadır.


ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK ÇÖZÜMLERİ

Dijital dönüşümün ana teknolojilerinden biri olan Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi, iş yapış şekillerinin de değişmesinde kritik rol oynamaktadır. Sağlıktan üretime, perakendeden eğlenceye, eğitimden oyuna kadar neredeyse her sektörde yaygınlaşmaktadır. AG Teknolojisi, insan eliyle doğan hataları minimize ederek iş sürecindeki verimlilik ve doğruluğu artırır. Ekipler arasındaki işbirliği ve ekip yetkinliklerinin zenginleştirilmesinde de önemli rol oynar.

Detaylı Bilgi


BİZE
ULAŞIN